TUZLA SEPETLİ VİNÇ - 05362078799

TUZLA SEPETLİ VİNÇ

Tuzla Sepetli Vinç

 

Hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam eden Tuzla semti için pek çok alanda inşaatlar süratli şekilde hız kesilmeden devam etmektedir. Bu süreçte inşaat alanlarında oldukça sık ihtiyaç duyulan sepetli vinç hizmetimizle de inşaat sahiplerinin çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız.

 

 Sepetli Vinç

 

 Özellikle inşaat sahalarında çalışanların güvenliği ve rahat çalışabilmeleri için tercih edilen sepetli vinç, hem güvenli hem de konforlu çalışma imkanı sunmaktadır. Ulaşılması zor olan binalar ya da alanlar için en çok tercih edilen vinç çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. ASR platform vinç kiralama hizmetiyle Tuzla semtindeki tüm inşaat sahaları için güvenli ve uzman personeliyle kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve karşılıklı güven ilişkisiyle sürdürülmeye devam eden hizmet anlayışıyla, tüm müşterilerimiz için en iyi çözümü sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Farklı vinç platformları kiralama ile ilgili bilgi almak istediğinizde iletişim bilgilerinden gün içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 Sepetli Vinçler İçin Kullanım Alanları

 

 Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan sepetli vinç çeşitleri, hemen hemen her türlü inşaat ve dış cephe tadilat, onarım işleri için tercih edilmektedir. Oldukça fazla sayıda inşaatın devam ettiği Tuzla bölgesinde de sıklıkla tercih edilen bir vinç çeşididir. Sepetli vinçler için kullanım alanları:

 

 - Binaların dışa cephe tadilatlarında

 - Yüksek katlı binaların camlarının temizliği esnasında

 - Ulaşılması zor olan bölgelerin montaj, tamir, boyama, sıva ve tadilat işlerinde

 

 bu işleri yapan çalışanın, işçinin ya da ustanın can güvenliği için de sepetli vinç son derece önemlidir. Aynı zamanda güvenli bir iş alanı sunmasından dolayı iş gücünden de verimli sonuç elde edilmesini sağlamaktadır.

 

 Sepetli Vinç Platformu Kiralama

 

 Tüm inşaat alanlarında ihtiyaç duyulan vinç platformları için vinç kiralama hizmetiyle çözüm ortağınız olmak için buradayız. Profesyonel hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet prensibiyle, uzman kadromuz size tüm vinç kiralama ihtiyaçlarınız için en ideal çözümü sunacaklardır. En doğru ve güvenilir hizmeti sunmak adına, Tuzla bölgesinde güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olacağız.

 Pendik makalemiz için Buraya Tıklayın

Diğer Hizmetler

Bizimle İletişime Geçin