KADIKÖY SEPETLİ VİNÇ - 05362078799

KADIKÖY SEPETLİ VİNÇ

Kadıköy Sepetli Vinç

 

Vinç sistemi, yük taşıma kategorisinde sanayinin gelişmesini doğrudan etkileyen önemli birinci derecede konudur. Sanayi devriminin gelişmesinde etkili olan vinçler, günümüzde de sanayinin ayakta durmasında önemli olan konulardan biridir. Sepetli vinç seçenekleri kullanım alanı bakımından farklıdır. Pahalı olan ve masraflı olması nedeniyle firmalar için yük teşkil eden bu vinçler Kadıköy vinç kiralama seçenekleriyle temin edilebilir. Firmamızın deneyimli ekibi bu vinçleri uygun fiyat seçenekleriyle kiraya vermektedir.

 

 Sepetli Vinç Nelerde Kullanılır?

 

 Kullanım alanı bakımından oldukça geniş bir alana sahip olan bu vinçler elektrik, telefon ve benzeri kategorilerde bağlantı işlemlerinde, tabela sektöründe, kurtarma sektöründe ve dış cephe temizlik sektöründe kullanılmaktadır. Kullanım alanı bakımından sepetli vinç, ulaşılması zor noktalarda yapılan bütün işlemlerde kullanılmaktadır. Bu vinçlerde bulunan sepetler 400-450 kilo kaldırma kapasitelidir. Dirsek sayısına göre sınıflandırılan bu vinçler güvenli özelliklere sahiptir.

 

 Mobil, sabit, hiyap, paletli, makaslı ve kule Kadıköy vinç seçenekleri belli sektörlerde hizmet verirken sepetli vinçler sektör açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. ASR platform vinç filosunda aradığınız vinci bulabilirsiniz.

 

 Sepetli Vinç Kiralamanın Avantajları

 

 Pahalı olması ve firmalar için maliyetli olması nedeniyle sepetli vinçlerin kiralanması çok daha ekonomiktir. Vinci kullanan şoförler özel ehliyetlidir ve bu konuda tecrübeli olmaları gerekir. Firmamız sepetli vinç operatörünün maaşını vermektedir. Ayrıca aracın bütün sanayi bakımları da firmamıza aittir.

 

 Aracın zorunlu vergisi, sigortası ve izin belgeleri de firmamız tarafından temin edilmektedir. Aracı kiralayan Kadıköy müşterimiz sadece kiralama ücreti ödeyerek sepetli vinç kullanım hakkına sahip olmaktadır. Kiralanan sepetli vinç belirtilen adrese geldiği zaman ilk aşamada çalışma alanının çevresinde güvenlik kordonu oluşturmaktadır. Daha sonra çalışma yapılacak yerde özel çalışma planı oluşturulmaktadır. Vinç, sağa, sola, yukarıya ve aşağı rahatlıkla manevra yapabilmektedir. Bu nedenle kör noktalara kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Kabindeki güvenlik sistemi sayesinde montaj, tamir ve bakım işlemleri kısa süre zarfında gerçekleşmektedir.

 

 Yılın Her Gününde Kiralama İmkanı

 

 Firmamız yılın her gününde Kadıköy vinç kiralama imkanı sunmaktadır. Araç filomuz her zaman için göreve hazır bir şekilde beklemektedir ve kısa sürede adrese ulaşmaktadır.

 Tuzla makalemiz için Buraya Tıklayın

Diğer Hizmetler

Bizimle İletişime Geçin